Zamówienia publiczne

Wdrożenie platformy zakupowej od 2021 roku

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.) wprowadzającej obowiązek komunikacji w postępowaniu o udzielenie zamówienia, którego wartość jest równa lub przekracza kwotę 130 000 złotych przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonych przez Miasto Bielsk Podlaski komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/umbielskpodlaski.

Wejście na platformę poprzez link:
https://platformazakupowa.pl/pn/umbielskpodlaski

Aby składać oferty, nie muszą Państwo zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęcamy jednak do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców. Dzięki temu będą Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do postępowań.

Jedynym wymogiem do spełnienia z Państwa strony, by móc składać oferty,  jest dostęp do Internetu oraz jednej z popularnych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome.

Zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, aby złożyć ofertę w postępowaniu, muszą Państwo posiadać ważny kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis zaufany lub podpis osobisty w zależności od procedury.  

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt
z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn-pt od 8:00 do 17:00).

Metryka strony

Udostępniający: Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych

Wytwarzający/odpowiadający: Tomasz Nazaruk

Data wytworzenia: 2009-03-24

Wprowadzający: Mirosław Karolczak

Data wprowadzenia: 2009-03-24

Data modyfikacji: 2022-07-14

Opublikował: Mirosław Karolczak

Data publikacji: 2016-11-15