Zamówienie Nr Izp.271.62.2017 z dnia 2017-10-24 - Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. CZĘŚĆ I – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia ul. Gajowej i Wilczej w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”, CZĘŚĆ II – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia chodnika łączącego ul. Rejtana z ul. Białostocką w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”

Tytuł Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. CZĘŚĆ I – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia ul. Gajowej i Wilczej w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”, CZĘŚĆ II – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia chodnika łączącego ul. Rejtana z ul. Białostocką w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”
Numer Izp.271.62.2017
Data wydania 2017-10-24

Bielsk Podlaski, dnia 24.10.2017 r.

Izp.271.62.2017

 

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.

CZĘŚĆ I – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia ul. Gajowej i Wilczej w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”

CZĘŚĆ II – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia chodnika łączącego ul. Rejtana z ul. Białostocką w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”

 

Na podstawie art.93 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz.1579), Miasto Bielsk Podlaski unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Część I – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia ul. Gajowej i Wilczej w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”, Część II – Opracowanie dokumentacji technicznej oświetlenia chodnika łączącego ul. Rejtana z ul. Białostocką w Bielsku Podlaskim w ramach zadania pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście”.

Do terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.

BURMISTRZ MIASTA
Jarosław Borowski

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miasta Bielsk Podlaski

Wytwarzający/odpowiadający: Ewa Nowicka

Data wytworzenia: 2017-10-24

Wprowadzający: Ewa Nowicka

Modyfikujący: Ewa Nowicka

Data modyfikacji: 2017-10-24

Opublikował: Ewa Nowicka

Data publikacji: 2017-10-24