Tytuł odpowiedzi do przetargu pn.Integracja dróg gminnych z systemem dróg, krajowej Nr 19 i powiatowej ul. Mickiewicza (ul. Kleeberga, Rejonowa, łącznik drogi krajowej Nr 19 z ul. Mickiewicza) w Bielsku Podlaskim
Numer Izp.341-9/09
Data wydania 2009-03-31

logo_programreg     logo woj. podlaskiego białe   logo_fundusz_rozwoju_regionalnego eu

Bielsk Podlaski,2009.03.31
 
 
Izp.341- 9/09
 
 
 

Dotyczy: przetargu nieograniczonego pn. ,,Integracja dróg gminnych z systemem dróg, krajowej Nr 19 i powiatowej ul. Mickiewicza (ul. Kleeberga, Rejonowa, łącznik drogi krajowej Nr 19 z ul. Mickiewicza) w Bielsku Podlaskim".

 
 
 
Pytanie .
 

Uprzejmie prosimy o informację dotyczącą wywozu odpadów komunalnych zalegających w podłożu pasa drogowego (poz.7 kosztorysu ofertowego załącznik nr 8.3):

  • jakie odpady podlegają wydobyciu i wywozowi
  • czy w ofercie należy uwzględnić utylizację tych odpadów? Jeżeli tak to czy odpady wymagają utylizacji przez specjalistyczną firmę (np. azbest)?
 
 
Ad.
  • Wydobyciu i wywozowi podlegają odpady komunalne, które powstały w gospodarstwach domowych i w sposób nieuporządkowany (niezgodny z prawem) zostały złożone w pasie drogowym.
  • W ofercie nie należy uwzględniać utylizacji odpadów, lecz należy uwzględnić koszt ich złożenia na składowisko odpadów.

Z up. Burmistrza Miasta

Walentyna Szymczuk

Z-ca Burmistrza

 
 
 
 

 

Metryka strony

Udostępniający: Agnieszka Kalinowska

Wytwarzający/odpowiadający: Agnieszka Kalinowska

Wprowadzający: Agnieszka Kalinowska

Data wprowadzenia: 2009-03-31

Modyfikujący: Jarosław Paniutycz

Data modyfikacji: 2009-03-31

Opublikował: Jarosław Paniutycz

Data publikacji: 2009-03-31