Radni Rady Miasta Bielsk Podlaski -VII Kadencja

1. Łukaszuk Igor - Przewodniczący Rady Miasta  
2. Leszczyński Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miasta a.leszczynski@bielsk-podlaski.pl
3. Roszczenko Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Miasta a.roszczenko@bielsk-podlaski.pl
4. Bielecka-Włodzimirow Iwona i.biel.wlodz@bielsk-podlaski.pl
5. Bożko Aleksander  
6. Czeczuga Jerzy j.czeczuga@bielsk-podlaski.pl
7. Gołębiowski Mirosław m.golebiowski@bielsk-podlaski.pl
8. Grodzki Krzysztof k.grodzki@bielsk-podlaski.pl
9. Hryniewicki Tomasz t.hryniewicki@bielsk-podlaski.pl
10. Jaroszko Wojciech w.jaroszko@bielsk-podlaski.pl
11. Karniewicz Danuta d.karniewicz@bielsk-podlaski.pl
12. Kołos Iwona i.kolos@bielsk-podlaski.pl
13. Kruk Eugenia e.kruk@bielsk-podlaski.pl
14. Leszczyński Kazimierz Henryk  
15. Majstrowicz Mirosław  
16. Ostaszewski Piotr p.ostaszewski@bielsk-podlaski.pl
17. Piotrowski Romuald r.piotrowski@bielsk-podlaski.pl
18. Sulima Tomasz t.sulima@bielsk-podlaski.pl
19. Sysuła Witold w.sysula@bielsk-podlaski.pl
20. Waszkiewicz Andrzej a.waszkiewicz@bielsk-podlaski.pl
21. Wawulski Piotr p.wawulski@bielsk-podlaski.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miasta Bielsk Podlaski

Wytwarzający/odpowiadający: Edyta Gawryluk-Malinowska - Ref.Br.

Wprowadzający: Tomasz Nazaruk

Data wprowadzenia: 2014-12-03

Data modyfikacji: 2017-05-18

Opublikował: Tomasz Nazaruk

Data publikacji: 2014-12-03